-23% Incarcator compatibil Lenovo L380-20M6
Specificatii tehnice :
Tip: compatibil;
Curent iesire: 2 / 2.25 / 3 A;
Tensiune iesire: 5 / 9 / 15 / 20 V;
Putere: 45 W;
Tensiune alimentare: 100-240V;
Dimensiune mufa: USB-C Type C;
Incarcatorul vine insotit de cablul de alimentare la priza;
Culoare: Negru;
Incarcator laptop compatibil;
Tip conector:Standard
Dimensiune conector:USB-C
Voltaj iesire:19 V
Putere:45 W