-14% Incarcator original OEM Lenovo L570-20J9 MT
Specificatii tehnice :
Tip: original OEM;
Curent iesire: 11.5 A;
Tensiune iesire: 20 V;
Putere: 230 W;
Tensiune alimentare: 100-240V;
Dimensiune mufa: USB;
Incarcatorul vine insotit de cablul de alimentare la priza;
Culoare: Negru;
Incarcator laptop original OEM Lenovo;
Tip conector:Standard
Dimensiune conector:USB
Voltaj iesire:20 V