-14% Incarcator original OEM Lenovo GX20Z46240
Specificatii tehnice :
Tip: original OEM;
Curent iesire: 3 / 4.75 A;
Tensiune iesire: 20 / 15 / 9 / 5 V;
Putere: 95 W;
Tensiune alimentare: 100-240V;
Dimensiune mufa: USB-C Type C;
Incarcatorul vine insotit de cablul de alimentare la priza;
Culoare: Negru;
Incarcator laptop original OEM Lenovo;
Tip conector:Standard
Dimensiune conector:USB-C
Voltaj iesire:20 V