-14% Incarcator original OEM Lenovo ADL230SDC3A
Specificatii tehnice :
Tip: original OEM;
Curent iesire: 11.5 A;
Tensiune iesire: 20 V;
Putere: 230 W;
Dimensiune conector:USB
Voltaj iesire:20 V