-31% Incarcator original OEM Lenovo 320-17ISK - 80XJ
Specificatii tehnice :
Tip: original OEM;
Curent iesire: 3.25 A;
Tensiune iesire: 20 V;
Putere: 65 W;
Tensiune alimentare: 100-240V;
Dimensiune mufa: 4.0 x 1.7 mm;
Dimensiune conector:4.0 x 1.7
Voltaj iesire:20 V
Putere:65 W