-25% Incarcator laptop compatibil Acer AP.T1902.001
Specificatii tehnice :
Tip: compatibil;
Curent iesire: 3.42A;
Tensiune iesire: 19V;
Putere: 65W;
Tensiune alimentare: 100-240V;
Dimensiune mufa: 5,50 x 1.70 x 12,00 mm;
Incarcatorul vine insotit de cablul de alimentare la priza;
Culoare: Negru;
Incarcator laptop compatibil Acer;
Tip conector:Standard
Dimensiune conector:5.5 x 1.7
Voltaj iesire:19 V
Putere:65 W