-26% Incarcator laptop compatibil Acer AK.065AP.034
Specificatii tehnice :
Tip: compatibil;
Curent iesire: 3.42 A;
Tensiune iesire: 19 V;
Putere: 65 W;
Tensiune alimentare: 100-240V;
Dimensiune mufa: 3,00 x 1.10 x 12,00 mm;
Incarcatorul vine insotit de cablul de alimentare la priza;
Culoare: Negru;
Incarcator laptop compatibil Acer;
Tip conector:Standard
Dimensiune conector:3.0 x 1.1
Voltaj iesire:19 V
Putere:65 W