-25% Incarcator laptop compatibil Acer ADP-135NB B
Specificatii tehnice :
Tip: compatibil;
Curent iesire: 7.1 A;
Tensiune iesire: 19 V;
Putere: 135 W;
Tensiune alimentare: 100-240V;
Dimensiune mufa: 5.50 x 1.70 mm;
Incarcatorul vine insotit de cablul de alimentare la priza;
Culoare: Negru;
Incarcator laptop compatibil Acer;
Tip conector:Standard
Voltaj iesire:19 V
Putere:135 W