-23% Incarcator original OEM Acer W045R034L-AC01
Specificatii tehnice :
Tip: original OEM;
Curent iesire: 2.1 A;
Tensiune iesire: 19 V;
Putere:45 W;
Tensiune alimentare: 100-240V;
Dimensiune mufa: 3.0 x 1.1 x 12 mm;
Incarcatorul vine insotit de cablul de alimentare la priza;
Culoare: Negru;
Incarcator laptop original OEM Acer;
Tip conector:Standard
Dimensiune conector:3.0x1.1
Voltaj iesire:19 V